HAFTANIN ALIŞVERİŞ FIRSATLARI - %25'e Varan İNDİRİM

%30'a varan indirim En Çok Satan Ürünler

DAHA FAZLA İNDİRİMLER! - %80'e VARAN İNDİRİM

%20'ye varan indirim Yeni Gelen Koleksiyon

Gösterilen sonuç sayısı: 8

Sıralama Ölçütü

Bigbaba Köz Ocağı

Orijinal fiyat: 275,00 ₺.Şu andaki fiyat: 250,00 ₺.

Cocotürk Ring Közlük

Orijinal fiyat: 175,00 ₺.Şu andaki fiyat: 150,00 ₺.

Köz Ocağı Rezistansı

Orijinal fiyat: 75,00 ₺.Şu andaki fiyat: 70,00 ₺.

Lotus Kaloud Közlük

Orijinal fiyat: 65,00 ₺.Şu andaki fiyat: 60,00 ₺.

Nargile Bandı

Orijinal fiyat: 25,00 ₺.Şu andaki fiyat: 20,00 ₺.

Silikon Marpuç Yayı

Orijinal fiyat: 20,00 ₺.Şu andaki fiyat: 15,00 ₺.

Standart Nargile Maşası

Orijinal fiyat: 25,00 ₺.Şu andaki fiyat: 20,00 ₺.

Nargile tutkunlarının vazgeçilmezi olan Nargile Malzemeleri kategorisi, nargile deneyiminizi en üst düzeye çıkarmanız için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunar. Bu çeşitli kategori, Köz Ocakları, Közlükler, Maşalar, Sipsiler, Aksesuarlar, Sarf Malzemeler, Çantalar, Çatal & İğne, Contalar, Folyolar, Lüle Çeviriciler, Led Işıklar, Köz Tavaları, Temizlik Malzemeleri, Yedek Parçalar gibi alt kategorilere ayrılmıştır, böylece ihtiyaçlarınıza uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Köz Ocakları: Kaliteli bir içim yapabilmek için nargile kömürlerini 5 – 10 dakika gibi kısa bir sürede köz haline getirmek için kullanılan rezistanslı ocaklardır.

Közlük: Lüle içerisindeki tütünlere közlerden gelen ısının eşit bir şekilde dağılmasını sağlamak için üretilmiş bir nargile aksesuarıdır.

Nargile Maşası: Köz haline gelmiş nargile kömürlerini közlük veya folyo üzerine koymak ve közlerin yönünü ara ara değiştirmek için kullanılan bir nargile ekipmanıdır.

Nargile Sipsisi: Nargile içimi yaparken yanında bulunan kişilere nargile ikram etmek isteyenler için üretilmiş bir nargile malzemesidir.

Çatal & İğne: Nargile tütününü harmanlamak ve lüle içerisine düzgün bir şekilde yerleştirmek için üretilmiş bir nargile malzemesidir.

Conta: Lüle ve marpuçların yerlerine oturmasını sağlayan bir malzemedir. Lüle Contası ve Marpuç Contası olarak iki tipte conta bulunmaktadır.

Nargile Folyosu: Lüle içerisine tütünleri yerleştirdikten sonra nargile közleriyle ütün arasına katman oluşturmak için kullanılan bir malzemedir.

Lüle Çevirici: Eski tip nargile takımlarında yeni tip nargile lülesi kullanabilmek için tasarlanmış bir aparattır. Erkek nargile lülesi yerine dişi nargile lülesi kullanmak için üretilmiştir.

Led Işıklar: Nargile içimi yapılan ortama farklı bir renk katmak için üretilmiş bir nargile aksesuarıdır. Şişe altına, şişe içerisine ve tepsi altına yerleştirilen üç tipte led ışık bulunmaktadır.

Köz Tavaları: Köz haline gelmiş nargile kömürlerini taşımak için kullanılan bir ekipmandır.

Temizlik Malzemeleri: Nargile içimi yaptıktan sonra tat ve koku kalmaması için nargile takımının düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Ser harbisi, şişe harbisi, marpuç harbisi, temizlik solüsyonları ve benzeri ürün grupları nargile temizlik malzemelerini oluşturmaktadır.

Her seviyede nargile kullanıcısının ihtiyaçlarına uygun ürünleri bulabileceğiniz bu kategori, nargile keyfinizi en üst düzeye çıkarmanız için ideal bir kaynaktır. En yeni trendlere ve kaliteli ürünlere erişim sağlamak için biz buradayız!

Ürün Ara (0)

Yukarı Çık
Ürün sepetinize eklendi
Nargile Mağazası
Ankara Nargile Mağazasına 18 yaşından küçüklerin girmesi yasaktır! 18 yaşından büyük müsünüz? Ankara Nargile